Постинг
19.05 02:11 -
Ще се раздели ли друсаният Зеленски и с втората си любима жена-законната
В украинската опозиция и някои симпатизиращи и електронни медии, както и руски такива усилено се говори , че НАБУ готви обвинителни документи и срещу Елена Зеленска
Елена по рождение, Олена вече като първа дама на Украйна. Въпросът бил по кое производство да бъде първия обвинителен акт -от обичайното участие във фондове за пране на пари и износ зад граница , до отвратителните черна трансплантология ,трафик на хора и виза на военнообязани срещу заплащане Тези обвинения срещу Елена-Олена
не са от вчера, а и тя не правеше никакви усилия да не се случват За разлика от съпруга си , който наложи успешно , визия за себе си като -аскет боец с полувоенна униформа и брада а ла Че Гевара , то Елена-Олена демонстрираше разкош и власт . Частни самолети, кортежи от Майбаси, най-скъпи хотели и курорти и най вече безнаказаност
/Технически грамотни в блога могат да намерят поне два мои постинга на тема Елена-Олена и, че безплатен обяд няма, особено когато е в Сент Мориц./ Преди два месеца
близо бе ясно , че Зеленски ще има неприятности когато първата дама на САЩ игнорира Елена-Олена по време на светско парти което Мелани беше организирала.
Дали зеленски ще се одръпне и от Елена-Олена , както от приятеля и съдружника си Миндич, от дясната си ръка и духовен водач Ермак , бъдещето ще покаже Говорят че
имиджово го карат да се откаже , макар , че лично аз не виждам имидж у " Друсания", въпреки че толкова радушно го посрещат в европейски лидери и такива на ЕК-като цяло, същите без никакъв имидж в собствините си страни и среди
Разбира се и Елена -Олена ще събере набързо милиони пожертвования подобно на Ермак за гаранция и ще изчака плащането на гаранцията в платена килия. Ще има малко проблем с гривната, защото тя бижута без диаманти не носи -по нейни думи , имала на някакво астрално ниво сближаване с тези минерали А може и да поръчат в картие и гривна с брилянти за Елена-Олена -приятели да платят ще се намерят.
Първата още дама на Украйна, няма да може да каже като Ермак, че 24/7 , 50 седчици е служила на родината , може и да е изостанала от него и със спането в едно легло със Зеленски, а и е спорно кого повече мразят в незалежная -нея или Ермак.
На мястото на "друсаното" бих се безпокоил не толкова за имиджа си, а да радостта и веселието което ще обхване Украйна , ако на подсъдимата скамейка седне Елена-Олена
Така най лесно ще се види имиджа и любовта на украинците към зеленски
Естествено е , че спонсорите на друсаното, треска ги тресе при мисълта , че "ТО" може да стане подсъдимо. Когато ще стане въпрос за корупция и кражба Най вече , ще се тресат спонсорите когато Зеленски започне да разказва с кого е споделял награбеното.
С кого си е "смъркал кокса" А че ще споделя спонсорите знаят . Знаят много добре от историята , че основно евреи за обслужвали газовите камери, че те са горели телата и преди това освобождавали устната кухина от златни зъби. Векове наред, за ден повече живот, за паричка и залък повече този етнос е получил трудно излечими травми, независимо , че по всяка тема имат първите хора
Спомнете си думите на Нерон пред палачите и гледайки горящия Рим
"какъв артист загива"
Не знам дали тези думи не са "сложени" в устата на Нерон, но за Зеленски те важат с всичко сила Харесван и аплодиран от милиони/най вече руснаци/ сега в менталния Колизей милиони пръсти сочат надолу -какъв артист загива и ЗА КАКВО
Как и защо , получил толкова любов в Москва, преименува Московски проспект в проспект Бандера. Ще припомня накрая и един от лозунгите на УПА-рожбата на Бандера и Шухевич
"ПолякI и жiдi на ножi"!
Чебоксары встретили Фламинго
Възстановка на Обсадата на Логроньо от 1...
Бургаската Касандра Каза ли Ви
Възстановка на Обсадата на Логроньо от 1...
Бургаската Касандра Каза ли Ви
Следващ постинг
Предишен постинг
Беше лятото на 92ра-безработен и с парите от неизползван отпуск, една заплата като съкратен и ежемесечните обезщетения от бюрото по труда отидохме с жена ми на море
Отседнахме при моя състудентка в Бургас, защото вече ни станция , ни пари за хотел
Впрочем щуро лято изкарахме-аз съкратен, по същата причина и състудентката ми пред съкращение/съветска диплома/-ударихме го на живот-пир по време на чума
По едно време решихме със жена ми да слезем за няколко дни на юг до Ахтопол-там има много красиво и живописно подводие , а и риба-биваше ме в подводния риболов
Изкарахме запомняща се седмица На връщане реших да мина през китен-там имахме от Агрострой почивна станция от около 50 бунгала -за половината имах аз сериозно участие. Икономисах от временото строителство до кота нула в НДК и изградихме сикономията 25 бунгала-разкошни бунгала-тухла , декорирана с дърво , и най малко три звезди обзавежнаде и голяма тераса с вградено барбекю. Дори се надявах познати на почивка да срещна -наивник на средна възраст . В пэрвия момент когато спрях пред някогашната станация помислих , че съм сбъркал адреса Разруха-сринати бунгала и лошо зачистен терен Тук таме някакви стари бунгала -на групички и оградена всяка група с телена ограда. Бях спрел пред група от 5-6 бунгала а над нещо като портал табела с култовото име Калифорния Една циганка простираше пране, а няколко чавета се боричкаха -предплажно възбудени В съседство други бунгала на същото дередже на табелата беше друга-Сент Мориц/защо планински курорт-кой да ти каже/ От едно от бунгалата излезе вероятно набор, но много запуснат и отруснат мъж Бунгало ли искате-ни попита и не дочакал отговора каза , че за по малко от три дни не можело-и три часа не бих изкарал попитах го какво става и посочих следите от събаряне Отговорът ме стресна, макар , че този наратив ежедневно го чувах много пъти
-От злоба комунистите събориха всичко, когато им посочихме пътя Да им е.... йката , тук ще построим Калифорния, а те ще подсмърчат
Накратко От Агрострой , веднага след закона за реституция на селскостопанските земи предложили на собствениците два варианта-или да купят терена на станцията, или заедно да управляват имота
Бъдещите хотелиери отказали категорично и дори не искали да говорят с "комунистите" Онези вкарали механизацията и махнали това , което са построили
Впрочем парите които предложили на "калифорниеца" както го гледах той не беше виждал на куп, нито му се очертаваше в бъдеще Така и не разбрах циганката с чаветата наемател ли беше, съпруга, любовница...?
Тръгнах си, видях жена ми в колата в сълзи. Имахме чудесни спомени от тази станция в Китен Опитах се да я утеша и започнах да я закачам , но тя поиска ментално усамотение да се успокои След два дни отиде до София-имаха кординационен съвет Когато се върна , беше поуспокоена , но все още тъжна Скоро напусна и КС на СДС.Не я освободили-просто престана да ходи
А беше по готина от Елена-Олена Със сигурност можеше и до Сент Мориц да се поразходи при добро желание и усърдие , а аз можек тогава не по-далече от Китенския Сент Мориц да я заведа, или по точно както бяха написали СеЙнт Мориц
цитирайОтседнахме при моя състудентка в Бургас, защото вече ни станция , ни пари за хотел
Впрочем щуро лято изкарахме-аз съкратен, по същата причина и състудентката ми пред съкращение/съветска диплома/-ударихме го на живот-пир по време на чума
По едно време решихме със жена ми да слезем за няколко дни на юг до Ахтопол-там има много красиво и живописно подводие , а и риба-биваше ме в подводния риболов
Изкарахме запомняща се седмица На връщане реших да мина през китен-там имахме от Агрострой почивна станция от около 50 бунгала -за половината имах аз сериозно участие. Икономисах от временото строителство до кота нула в НДК и изградихме сикономията 25 бунгала-разкошни бунгала-тухла , декорирана с дърво , и най малко три звезди обзавежнаде и голяма тераса с вградено барбекю. Дори се надявах познати на почивка да срещна -наивник на средна възраст . В пэрвия момент когато спрях пред някогашната станация помислих , че съм сбъркал адреса Разруха-сринати бунгала и лошо зачистен терен Тук таме някакви стари бунгала -на групички и оградена всяка група с телена ограда. Бях спрел пред група от 5-6 бунгала а над нещо като портал табела с култовото име Калифорния Една циганка простираше пране, а няколко чавета се боричкаха -предплажно възбудени В съседство други бунгала на същото дередже на табелата беше друга-Сент Мориц/защо планински курорт-кой да ти каже/ От едно от бунгалата излезе вероятно набор, но много запуснат и отруснат мъж Бунгало ли искате-ни попита и не дочакал отговора каза , че за по малко от три дни не можело-и три часа не бих изкарал попитах го какво става и посочих следите от събаряне Отговорът ме стресна, макар , че този наратив ежедневно го чувах много пъти
-От злоба комунистите събориха всичко, когато им посочихме пътя Да им е.... йката , тук ще построим Калифорния, а те ще подсмърчат
Накратко От Агрострой , веднага след закона за реституция на селскостопанските земи предложили на собствениците два варианта-или да купят терена на станцията, или заедно да управляват имота
Бъдещите хотелиери отказали категорично и дори не искали да говорят с "комунистите" Онези вкарали механизацията и махнали това , което са построили
Впрочем парите които предложили на "калифорниеца" както го гледах той не беше виждал на куп, нито му се очертаваше в бъдеще Така и не разбрах циганката с чаветата наемател ли беше, съпруга, любовница...?
Тръгнах си, видях жена ми в колата в сълзи. Имахме чудесни спомени от тази станция в Китен Опитах се да я утеша и започнах да я закачам , но тя поиска ментално усамотение да се успокои След два дни отиде до София-имаха кординационен съвет Когато се върна , беше поуспокоена , но все още тъжна Скоро напусна и КС на СДС.Не я освободили-просто престана да ходи
А беше по готина от Елена-Олена Със сигурност можеше и до Сент Мориц да се поразходи при добро желание и усърдие , а аз можек тогава не по-далече от Китенския Сент Мориц да я заведа, или по точно както бяха написали СеЙнт Мориц
щели да връщат социализЪма, а теб щели да те наградят с орден "Георги Димитров".
След това ще се заемем с наркомана Зеленски и ще го натикаме в кучи гъз. Защото велик е нашият войник. Не е като руските посерковци, дето вече 5 години се шматкат из Украйна.
цитирайСлед това ще се заемем с наркомана Зеленски и ще го натикаме в кучи гъз. Защото велик е нашият войник. Не е като руските посерковци, дето вече 5 години се шматкат из Украйна.
Ти като активист и изтъкнат представител на априлското поколение нали получи
Аз блъсках по строежите тогава , с голям дял съм за гореописаната почивна база, която станалите вече от априлци 10то ноемврийци разрушихте Претаковахте и малките реактори,на които също съм работил На мен социализъм/освен за орден/ не ми трябва, на повечето от единомишлениците ти в блога обаче е крайно необходим щото и папането и режийните вече станаха Бангаранга Да , ама соца си се настани в Китай , Виетнам, а под сурдинка и в Япония -не ще и да мисли за Балканите
цитирайАз блъсках по строежите тогава , с голям дял съм за гореописаната почивна база, която станалите вече от априлци 10то ноемврийци разрушихте Претаковахте и малките реактори,на които също съм работил На мен социализъм/освен за орден/ не ми трябва, на повечето от единомишлениците ти в блога обаче е крайно необходим щото и папането и режийните вече станаха Бангаранга Да , ама соца си се настани в Китай , Виетнам, а под сурдинка и в Япония -не ще и да мисли за Балканите
apostapostoloff написа:
щели да връщат социализЪма, а теб щели да те наградят с орден "Георги Димитров".
След това ще се заемем с наркомана Зеленски и ще го натикаме в кучи гъз. Защото велик е нашият войник. Не е като руските посерковци, дето вече 5 години се шматкат из Украйна.
След това ще се заемем с наркомана Зеленски и ще го натикаме в кучи гъз. Защото велик е нашият войник. Не е като руските посерковци, дето вече 5 години се шматкат из Украйна.
Прави го по - често, и ще ти се върне.
цитирайТърсене
За този блог

Гласове: 6236
