Постинг
19.05 02:11 -
Ще се раздели ли друсаният Зеленски и с втората си любима жена-законната
В украинската опозиция и някои симпатизиращи и електронни медии, както и руски такива усилено се говори , че НАБУ готви обвинителни документи и срещу Елена Зеленска
Елена по рождение, Олена вече като първа дама на Украйна. Въпросът бил по кое производство да бъде първия обвинителен акт -от обичайното участие във фондове за пране на пари и износ зад граница , до отвратителните черна трансплантология ,трафик на хора и виза на военнообязани срещу заплащане Тези обвинения срещу Елена-Олена
не са от вчера, а и тя не правеше никакви усилия да не се случват За разлика от съпруга си , който наложи успешно , визия за себе си като -аскет боец с полувоенна униформа и брада а ла Че Гевара , то Елена-Олена демонстрираше разкош и власт . Частни самолети, кортежи от Майбаси, най-скъпи хотели и курорти и най вече безнаказаност
/Технически грамотни в блога могат да намерят поне два мои постинга на тема Елена-Олена и, че безплатен обяд няма, особено когато е в Сент Мориц./ Преди два месеца
близо бе ясно , че Зеленски ще има неприятности когато първата дама на САЩ игнорира Елена-Олена по време на светско парти което Мелани беше организирала.
Дали зеленски ще се одръпне и от Елена-Олена , както от приятеля и съдружника си Миндич, от дясната си ръка и духовен водач Ермак , бъдещето ще покаже Говорят че
имиджово го карат да се откаже , макар , че лично аз не виждам имидж у " Друсания", въпреки че толкова радушно го посрещат в европейски лидери и такива на ЕК-като цяло, същите без никакъв имидж в собствините си страни и среди
Разбира се и Елена -Олена ще събере набързо милиони пожертвования подобно на Ермак за гаранция и ще изчака плащането на гаранцията в платена килия. Ще има малко проблем с гривната, защото тя бижута без диаманти не носи -по нейни думи , имала на някакво астрално ниво сближаване с тези минерали А може и да поръчат в картие и гривна с брилянти за Елена-Олена -приятели да платят ще се намерят.
Първата още дама на Украйна, няма да може да каже като Ермак, че 24/7 , 50 седчици е служила на родината , може и да е изостанала от него и със спането в едно легло със Зеленски, а и е спорно кого повече мразят в незалежная -нея или Ермак.
На мястото на "друсаното" бих се безпокоил не толкова за имиджа си, а да радостта и веселието което ще обхване Украйна , ако на подсъдимата скамейка седне Елена-Олена
Така най лесно ще се види имиджа и любовта на украинците към зеленски
Естествено е , че спонсорите на друсаното, треска ги тресе при мисълта , че "ТО" може да стане подсъдимо. Когато ще стане въпрос за корупция и кражба Най вече , ще се тресат спонсорите когато Зеленски започне да разказва с кого е споделял награбеното.
С кого си е "смъркал кокса" А че ще споделя спонсорите знаят . Знаят много добре от историята , че основно евреи за обслужвали газовите камери, че те са горели телата и преди това освобождавали устната кухина от златни зъби. Векове наред, за ден повече живот, за паричка и залък повече този етнос е получил трудно излечими травми, независимо , че по всяка тема имат първите хора
Спомнете си думите на Нерон пред палачите и гледайки горящия Рим
"какъв артист загива"
Не знам дали тези думи не са "сложени" в устата на Нерон, но за Зеленски те важат с всичко сила Харесван и аплодиран от милиони/най вече руснаци/ сега в менталния Колизей милиони пръсти сочат надолу -какъв артист загива и ЗА КАКВО
Как и защо , получил толкова любов в Москва, преименува Московски проспект в проспект Бандера. Ще припомня накрая и един от лозунгите на УПА-рожбата на Бандера и Шухевич
"ПолякI и жiдi на ножi"!
Следващ постинг
Предишен постинг
Беше лятото на 92ра-безработен и с парите от неизползван отпуск, една заплата като съкратен и ежемесечните обезщетения от бюрото по труда отидохме с жена ми на море
Отседнахме при моя състудентка в Бургас, защото вече ни станция , ни пари за хотел
Впрочем щуро лято изкарахме-аз съкратен, по същата причина и състудентката ми пред съкращение/съветска диплома/-ударихме го на живот-пир по време на чума
По едно време решихме със жена ми да слезем за няколко дни на юг до Ахтопол-там има много красиво и живописно подводие , а и риба-биваше ме в подводния риболов
Изкарахме запомняща се седмица На връщане реших да мина през китен-там имахме от Агрострой почивна станция от около 50 бунгала -за половината имах аз сериозно участие. Икономисах от временото строителство до кота нула в НДК и изградихме сикономията 25 бунгала-разкошни бунгала-тухла , декорирана с дърво , и най малко три звезди обзавежнаде и голяма тераса с вградено барбекю. Дори се надявах познати на почивка да срещна -наивник на средна възраст . В пэрвия момент когато спрях пред някогашната станация помислих , че съм сбъркал адреса Разруха-сринати бунгала и лошо зачистен терен Тук таме някакви стари бунгала -на групички и оградена всяка група с телена ограда. Бях спрел пред група от 5-6 бунгала а над нещо като портал табела с култовото име Калифорния Една циганка простираше пране, а няколко чавета се боричкаха -предплажно възбудени В съседство други бунгала на същото дередже на табелата беше друга-Сент Мориц/защо планински курорт-кой да ти каже/ От едно от бунгалата излезе вероятно набор, но много запуснат и отруснат мъж Бунгало ли искате-ни попита и не дочакал отговора каза , че за по малко от три дни не можело-и три часа не бих изкарал попитах го какво става и посочих следите от събаряне Отговорът ме стресна, макар , че този наратив ежедневно го чувах много пъти
-От злоба комунистите събориха всичко, когато им посочихме пътя Да им е.... йката , тук ще построим Калифорния, а те ще подсмърчат
Накратко От Агрострой , веднага след закона за реституция на селскостопанските земи предложили на собствениците два варианта-или да купят терена на станцията, или заедно да управляват имота
Бъдещите хотелиери отказали категорично и дори не искали да говорят с "комунистите" Онези вкарали механизацията и махнали това , което са построили
Впрочем парите които предложили на "калифорниеца" както го гледах той не беше виждал на куп, нито му се очертаваше в бъдеще Така и не разбрах циганката с чаветата наемател ли беше, съпруга, любовница...?
Тръгнах си, видях жена ми в колата в сълзи. Имахме чудесни спомени от тази станция в Китен Опитах се да я утеша и започнах да я закачам , но тя поиска ментално усамотение да се успокои След два дни отиде до София-имаха кординационен съвет Когато се върна , беше поуспокоена , но все още тъжна Скоро напусна и КС на СДС.Не я освободили-просто престана да ходи
А беше по готина от Елена-Олена Със сигурност можеше и до Сент Мориц да се поразходи при добро желание и усърдие , а аз можек тогава не по-далече от Китенския Сент Мориц да я заведа, или по точно както бяха написали СеЙнт Мориц
цитирайОтседнахме при моя състудентка в Бургас, защото вече ни станция , ни пари за хотел
Впрочем щуро лято изкарахме-аз съкратен, по същата причина и състудентката ми пред съкращение/съветска диплома/-ударихме го на живот-пир по време на чума
По едно време решихме със жена ми да слезем за няколко дни на юг до Ахтопол-там има много красиво и живописно подводие , а и риба-биваше ме в подводния риболов
Изкарахме запомняща се седмица На връщане реших да мина през китен-там имахме от Агрострой почивна станция от около 50 бунгала -за половината имах аз сериозно участие. Икономисах от временото строителство до кота нула в НДК и изградихме сикономията 25 бунгала-разкошни бунгала-тухла , декорирана с дърво , и най малко три звезди обзавежнаде и голяма тераса с вградено барбекю. Дори се надявах познати на почивка да срещна -наивник на средна възраст . В пэрвия момент когато спрях пред някогашната станация помислих , че съм сбъркал адреса Разруха-сринати бунгала и лошо зачистен терен Тук таме някакви стари бунгала -на групички и оградена всяка група с телена ограда. Бях спрел пред група от 5-6 бунгала а над нещо като портал табела с култовото име Калифорния Една циганка простираше пране, а няколко чавета се боричкаха -предплажно възбудени В съседство други бунгала на същото дередже на табелата беше друга-Сент Мориц/защо планински курорт-кой да ти каже/ От едно от бунгалата излезе вероятно набор, но много запуснат и отруснат мъж Бунгало ли искате-ни попита и не дочакал отговора каза , че за по малко от три дни не можело-и три часа не бих изкарал попитах го какво става и посочих следите от събаряне Отговорът ме стресна, макар , че този наратив ежедневно го чувах много пъти
-От злоба комунистите събориха всичко, когато им посочихме пътя Да им е.... йката , тук ще построим Калифорния, а те ще подсмърчат
Накратко От Агрострой , веднага след закона за реституция на селскостопанските земи предложили на собствениците два варианта-или да купят терена на станцията, или заедно да управляват имота
Бъдещите хотелиери отказали категорично и дори не искали да говорят с "комунистите" Онези вкарали механизацията и махнали това , което са построили
Впрочем парите които предложили на "калифорниеца" както го гледах той не беше виждал на куп, нито му се очертаваше в бъдеще Така и не разбрах циганката с чаветата наемател ли беше, съпруга, любовница...?
Тръгнах си, видях жена ми в колата в сълзи. Имахме чудесни спомени от тази станция в Китен Опитах се да я утеша и започнах да я закачам , но тя поиска ментално усамотение да се успокои След два дни отиде до София-имаха кординационен съвет Когато се върна , беше поуспокоена , но все още тъжна Скоро напусна и КС на СДС.Не я освободили-просто престана да ходи
А беше по готина от Елена-Олена Със сигурност можеше и до Сент Мориц да се поразходи при добро желание и усърдие , а аз можек тогава не по-далече от Китенския Сент Мориц да я заведа, или по точно както бяха написали СеЙнт Мориц
щели да връщат социализЪма, а теб щели да те наградят с орден "Георги Димитров".
След това ще се заемем с наркомана Зеленски и ще го натикаме в кучи гъз. Защото велик е нашият войник. Не е като руските посерковци, дето вече 5 години се шматкат из Украйна.
цитирайСлед това ще се заемем с наркомана Зеленски и ще го натикаме в кучи гъз. Защото велик е нашият войник. Не е като руските посерковци, дето вече 5 години се шматкат из Украйна.
Ти като активист и изтъкнат представител на априлското поколение нали получи
Аз блъсках по строежите тогава , с голям дял съм за гореописаната почивна база, която станалите вече от априлци 10то ноемврийци разрушихте Претаковахте и малките реактори,на които също съм работил На мен социализъм/освен за орден/ не ми трябва, на повечето от единомишлениците ти в блога обаче е крайно необходим щото и папането и режийните вече станаха Бангаранга Да , ама соца си се настани в Китай , Виетнам, а под сурдинка и в Япония -не ще и да мисли за Балканите
цитирайАз блъсках по строежите тогава , с голям дял съм за гореописаната почивна база, която станалите вече от априлци 10то ноемврийци разрушихте Претаковахте и малките реактори,на които също съм работил На мен социализъм/освен за орден/ не ми трябва, на повечето от единомишлениците ти в блога обаче е крайно необходим щото и папането и режийните вече станаха Бангаранга Да , ама соца си се настани в Китай , Виетнам, а под сурдинка и в Япония -не ще и да мисли за Балканите
apostapostoloff написа:
щели да връщат социализЪма, а теб щели да те наградят с орден "Георги Димитров".
След това ще се заемем с наркомана Зеленски и ще го натикаме в кучи гъз. Защото велик е нашият войник. Не е като руските посерковци, дето вече 5 години се шматкат из Украйна.
След това ще се заемем с наркомана Зеленски и ще го натикаме в кучи гъз. Защото велик е нашият войник. Не е като руските посерковци, дето вече 5 години се шматкат из Украйна.
Прави го по - често, и ще ти се върне.
цитирайТърсене
За този блог

Гласове: 6233
