Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
13.05 10:31 - Кой еи защо тролят Зеленски ?
Автор: vencivaleri1951 Категория: Политика   
Прочетен: 1505 Коментари: 2 Гласове:
5

Последна промяна: 13.05 10:39

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Онзи ден корупционната служба НАБУ направи обиск и задържа за кратко бившия началник на кабинета на Зеленски  Ермак  Разследват го за 8-9 млн долара , вложени в строежа на няколко къщи на крайбрежната на Днепър  Къщите изглеждат по скоро като имения. Клюката говори , че едната е правена за Зеленски И тук не еинтересното, че разследват някого  за строежи с неясни средства, а че разследват човек толкова близо до зеленски  Дадоха и кадри как Ермак набира телефони, говори нещо , но в края на краищата беше задържан Съобщиха  по късно , че след разпит е пуснат, но без право да напуска града 
По интересното обаче беше, че горе долу по същото време  бившия пресаташе/пиар/ на Зеленски  даваше интервю пред небезизвестния Карлсон за злоупотребите на Зеленски с опойващи вещества  Каза следното/
Заварвам го у кабенита му унил, неспокоен, мрачен  По някое време той влиза всанитарния възел и след 10 минути излиза шеговит, в отлично настроение , и в страхотна кондиция Е, малко му зачервен носа, но това проблемли е?
Каза нещо интересно и за инструкциите пред близките му хора от актива, в момент в който рейтингът му падал сериозно надолу Казал:
-Искам 100 умни говорящи глави, които да "обаснавята" какво правим
-Искам 100 говорящи гьобелсови глави  и ги искам-дал някакъв срок 
За корупцията и склонноста му към нея  също говори 
Разказва следния случай.
Стопански ръководител се жалва на Зеленски, че от обкръжението в Банковая  са обнаглели и искат много висок процент върху оборота му  Оплакването довело Зеленски до смях
Казал-Молодцы и отпратил човека 
Тази дама само след ден влезе в сайта "Миротворец"-на практика осъдена  и ще живее със страх-вече извън Украйна завинаги 
-Жълтите медии пък я емнаха , че нейното било злоба на отхвърлена жена  От тях разбрах, че била любовница на зеленски, но когато се опитала да заеме мястото на 
вечно пътуващата и търгуваща жена на зеленски, онази със скандал накарала Зеленски да я махне-махнал я
По интересното от тези жълтини обаче е кой и защо троли Зеленски 
Последният едва спаси от арест близкия си Миндич, който екстренно избяга по късна доба ден преди ареста .
После го принудиха да уволни Ермак   и му наложиха за началник на кабинета Буданов, а по късно и като преговарящ  Преговарящият за мир обикновено взема "падналата корона" и напрежението между зеленски и Буданов е очевидна 
Може би това напрежение  е причина и за ареста и производството срещу Ермак.
Изненадващо Путин каза , че мирът е близък. Казвам изненадващо защото путин редко , да не кажа никога , не говори за неща които могат и да не се случат Песков обаче също говори по тази тема Не толкова оптимистично като путин , но каза че преговорите тръгнали неочаквано добре Масло в огъня както се казва налеха и залужний и Кличко
Бившият командващ остро разкритикува ситуацията на фронта-липса на инициатива, загуба на хора, а и територия-последното бавно, по-малко, но всеки ден Остро разкритикува  и мобилизацията като нарече срам и позор начинът по  който силово и брутално се бусифицират мъже и пращат на фронта-не малко от тях  физически и, или  психически негодни
Кличко също много остро  се изказа против Зеленски във връзка с абдикацията на държавата от Киев, който бил обречен на още по тежка зима от предишната 
За Миндич, Умеров и Ермак, че "бъркат дълбоко в меда" се знаеше и знае. Че Зеленски е в недобри отношения с Кличко и Залужний също не беше тайна Не е била тайна вероятно и връзката му с пресаташето-Юлия Миндел и сканадалът който устроила Олена . Всичко това обаче на куп в растояние на няколко дни  по никакъв начин не изглежда случайно Изглежда и много векторно 
НАБУ извършва арест-а тази структура е създадена и кадрувана от янките-още от Байдън Залужний е човек на англичаните  и също е много остър, макар, че инициативата почна да се губи още от него, а и бусификацията  и при него я имаше нямаше ги обаче още говорещите и снимащи глави на нелегалните в Украйна 
братята Кличко са свързани  и са продукт на германците и като манталитетт и като супер-успешни спортисти  Накрая и путин с "близкия мир" Това неми се вижда случайно 
а ако е случайно  , то е подобно на "големия взрив"  който е родил живота на земята 
Изглежда еднинствена Калас остана вярна на Зеленски  Иска тя да е преговаряща с Русия и тогава да видите инициатива-ум , мъдрост, воля-спирка няма 
И накрая нещо почти лично 
Знае се , че си имаме отношения  и си пишем с делиорманската ми муза Тя/музата/ в пъти повече от мен се рови в руски и украински сайтове няма как да не е чела  и гледала за описаното по горе  Нито дума обаче Връща се десетилетия назад при слогчето и нивчето на "баба" , годи назад за лични прегрешения на радев, но за доста актуална тема , при това с възможникардинални последствия  нито дума, нито препинателен знак
-Ни гу гу, както казват руснаците , а и украинците въпреки езиковите омбудсмани 
Ще завърша, с това , че наистина някогашната постъпка на радев да назначи приятелката си/тогава/ и  на половин щат не е от най коректнити  Не че е нарушение на финансовата дисциплина , или че Десислава е била "мъртва душа" Тя е отлична като прес-аташе и пиар  И при Слави беше на 6 , а и Радев го виждаме къде е днес, къде беше вчера Това се дължи не малко и на нея не е била мъртва душа  Не е и в нарушение  Отворете закона за конфликт на интереси и ще фидите , че гаджетата не са в кръга на лицата които са фигуранти по този закон   Съпруга, дете, брат, баба, дедо , чичо, леля ... и т н да-любовница не. Има обаче и коректно поведение 
Един летец, още повече генерал , макар не неприлично, но е заможен човек 
От това което изкарва има и за семейството, има и за любовницата  Това , че юридически или административно вожеш да го направиш , не значи, че трябва да го направиш по скоро не трябва 
Все пак да споменаваш след толкова години една наистина кокошкарска история и да си премълчаваш за сканадали който треса и Украйна, а и пълнят световни медии, е някак си неестествено. Дюдюкаш по един общо взето успешен и храбър човек, а говориш суперлативи за един друсан негодник , който затри разката верата на народа и държавата си за десетилетия напред 



Гласувай:
5



Следващ постинг
Предишен постинг

1. getmans1 - "ДОБРОНАМЕРЕНО" посещение с конкректна цел ...
13.05 12:17
... Искам да те уведомя, че съм взел отношение под коментара ти при ЧеПърда. Идеята ми ми беше да те уведомя на ЛС макар, не съм сигурен, че можеш да си ги отвориш но по-късно като видях, че пак ме набъркваш в тюрлюгвеча от Кремълски опорки и лично твоя боза си промених решението.

... Колкото до Радев, доказан провал за СЛУЧАЙНИЯТ кокошкар в политиката до тук, а като гледам как тръгва по по-трудната писта не съм убеден, че ще ме опровергае.

Ще завърща извънредното включване все пак ДОБРОНАМЕРЕНО, гневът и емоцията са вредни за здрравият разум.
цитирай
2. vencivaleri1951 - Уважаеми, горенаписаното може да ти изглежда боза
13.05 15:09
Обичате вие на вашите ширини бозата и баклавата , но в случаяако предположенията ми се окажат верни/а не са и единствено мои/ , то сме свидетели на геополитически обрат Вярно е , че Военният министър на Германия беше в Киев, но Украйна и каквото да остане от нея се връзва много добре с амбициите на Германия да стане освен Локомотив на икономиката в Европа , то и лидер на бъдещ военен съюз за първото Украйна ще дърпа назад, но във военен съюз ще си е на мястото и главно заради това германия се противопоставя на демилитаризирането на Киев -ярмия храбра , грамотна и с опит С оръжието германците макар и не сега, но ще наваксат-отръки им иде Тоест германия по всичко личи , че иска да е отново военен фактор, а това ще принуди и англичани и французи да вкарат финанси във въоръжаването, поляците вече го правят Германия търси нов съюзник и Украйна е идеален Вариант
Зеленски го вижда и като свой шанс и не напразно в украинското вътрешно говорене Мазепа е борец против диктатора Петър, Петлюра демократ, а Бандера , Щухевич с тяхната УПА национални герои. Започна се тотална укранизация която се провали и дори повече сред елитите Сега покрай тези следствия и от лентите на фигурантите и от лентите на следователите се оказа , че не само хлапетата си чатят на руски в Украйна , а и управленците помежду си говорят основно на руски Оказа се че и бежанците в не малка част искат да се върнат в Русия Може и заради ТЦК, но е факт-Западът го казва В Русия има глад за квалифицирана работна ръка, заплатите не са лоши и пред алтернативата да се върнат в разорена и срината държава, нормално е да се търси перспектива вместо Украйна и Европа където вече започват да ги притесняват и да им предлагат нискоквалифицирана работа
Колкото до Радев Всеки може да се подхлъзне , още повече, когато угодник икономист или счетоводител го предложи. Иначе в живото, и политиката радев може и като птица да бъде разпознат, но той не се храни само с домашни такива , че да е "кокошкар " В политиката до сега е победител и отношението на мнозинството българи през тези години го доказва Ако съжаляваш за охраната на Бойко, ще му я върнат-половината НСО е от Ипонаджии голяма част ще му върнат Не е и Радев инициаторът , а специализираната комисия, която бе пренаредена от Гюров и компания -пренареждане , което Радев почна да разчиства и ще разчисти
Не казвам , че Радев ще успеее , или не, но със сигурност ще е различен в добрия смисъл на думата от Борисов Колкото до дамския въпрос, аз написах мнението си За теб ще прогнозирам, че за дамските въпроси за Борисов имам сериозното усещане, че ще се върнат в ръцете на следователи и магистрати И за испанската и в момента турска дестинация, и за дамата снимала клюлчета и евро Не харесвам много тази черта на Радев, но той е отмъстителен селото , много често е отмъстително и това го показват всички селски бунтове, където и да са

getmans1 написа:
... Искам да те уведомя, че съм взел отношение под коментара ти при ЧеПърда. Идеята ми ми беше да те уведомя на ЛС макар, не съм сигурен, че можеш да си ги отвориш но по-късно като видях, че пак ме набъркваш в тюрлюгвеча от Кремълски опорки и лично твоя боза си промених решението.

... Колкото до Радев, доказан провал за СЛУЧАЙНИЯТ кокошкар в политиката до тук, а като гледам как тръгва по по-трудната писта не съм убеден, че ще ме опровергае.

Ще завърща извънредното включване все пак ДОБРОНАМЕРЕНО, гневът и емоцията са вредни за здрравият разум.

цитирай
Търсене

За този блог
Автор: vencivaleri1951
Категория: Политика
Прочетен: 6521612
Постинги: 1953
Коментари: 23463
Гласове: 6236
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930