Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
12.05 13:48 - Разни безобразни
Автор: vencivaleri1951 Категория: Политика   
Прочетен: 1683 Коментари: 10 Гласове:
5


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Заглавия от различни медии:

-Ледът се пропуква под Путин

Стармър готви оставка 

-Путин губи популярност в Русия

Правителството на германия  е с подгрепа от 11%, а 88% са недоволни от Мерц
 
69 % смятат , че Мерц  е  негоден за канцлер и има подкрепа едва 19%

Виц ли е , прозрение ли е -кой да ти каже 

Зеленски към Буданов:
-Иска ми се да видя Путин в затвора, а ти?
-Въобще не искам да го виждам, но и той
едва ли ще ни дойде на свиждане 



Гласувай:
5



1. radostinalassa - Два часа небесна ярост...
12.05 14:43
В Киев замириса на печено през миналата нощ. Путин е произвел доста дронове.
цитирай
2. apostapostoloff - Не се безпокой-
12.05 15:21
Путин всеки момент ще спечели войната.

Той направо си е ебал майката!
цитирай
3. vencivaleri1951 - Радостина , ако искаш да бъдем приятели и да продължавам да флиртувам с теб:)
12.05 18:13
, че за мен дали в Киев, Петербург, Донбас и където и да е на територията на бившата Руска империя загива човек , то аз винаги съм притеснен и опечален , че е загинал потомък на наш освободител , или че е дете на мой приятел, приятелка и да не продължавам защото ще бъде съвсем минорно
Моля те имай предвид това и подбирай коментарите си Казвам го съвсем уважително , но не и по малко настоятелно

radostinalassa написа:
В Киев замириса на печено през миналата нощ. Путин е произвел доста дронове.

цитирай
4. vencivaleri1951 - Теб не те ли е майка раждала, или си като елф пръкнал от цветята и тревата
12.05 18:17
Щото се отнасяш толкова грубо с "майката", сякаш си пропуснал процесите на зачеване и раждане

apostapostoloff написа:
Путин всеки момент ще спечели войната.

Той направо си е ебал майката!

цитирай
5. radostinalassa - 3. vencivaleri1951 - Радостина , ако искаш да бъдем приятели и да продължавам да флиртувам с теб:)...
12.05 19:20
Пак нищо не си разбрал. Мирише на печено от изгарянето на петрола. Какъв човек си. Та там живеят руси, наши наследници. Кой би се радвал, освен Инсая, тюрка.
Просто обвиняваха Путин, че разтакава СВО.
цитирай
6. apostapostoloff - Е, това е просто една
12.05 19:30
крилата фраза. Ти отиде много далеч в тълкованието...

Защото си сложна личност.
цитирай
7. radostinalassa - Сега харесва ли ти?...
12.05 20:10
Пиши отговора си.
цитирай
8. vencivaleri1951 - Ако тази фраза е крилата, то вероятно я е признесъл синът
12.05 21:14
на Икар/Дедал/ когато са отказали разтопени от Слънцето крилата му
Въобще не съм сложна личност За мен са важни конкретните думи а не семантиката , която се крие зад тях
Майка е свещенна дума, глаголът който прикрепяш към тази дума е просташки, а глупавата соц държава наша е похарчила доста пари, чакала те е време да се развиеш за да имаш съвсем друг сленг-без крилати фрази , а с уважителни към събеседника Не мисля, че ролята която си избрал за блога е полезна за общуване Чел съм някои неща от теб и ако ползваш и тук подобен изказ ще бъдеш приятен събеседник Когато говориш и пишеш с 200 думи подобна метафора е разбираема и аз не се опитвам да коригирам подобно говорене, но ти човече, с толкова много познание и култура да ми говориш с езика на някогашния числен състава на Топливо никак не се връзва


apostapostoloff написа:
крилата фраза. Ти отиде много далеч в тълкованието...

Защото си сложна личност.

цитирай
9. vencivaleri1951 - Радостина , ако ще развиваме отношения не бъди така императивна
12.05 21:25
Аз съм нежна душица, плаша се!


radostinalassa написа:
Пиши отговора си.

цитирай
10. planinitenabulgaria - На Вас и на Радостинмето, Милото, с примрялата душица ще посветя постинг за цвегята
12.05 23:13
vencivaleri1951 написа:
Аз съм нежна душица, плаша се!


radostinalassa написа:
Пиши отговора си.


по планинните на България. Да ги посетите, да пиете любовен нектар сред тях...
Аз, като много пекан в тази област, даде ли ми изин някоя дамаа в осмия ден, правя каквото си требе....
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: vencivaleri1951
Категория: Политика
Прочетен: 6521632
Постинги: 1953
Коментари: 23463
Гласове: 6236
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930