Постинг
10.05 10:02 -
Реплика на изцепките на двама анализатори интелектуалци
Автор: vencivaleri1951
Категория: Политика
Прочетен: 772 Коментари: 5 Гласове:
Последна промяна: 10.05 12:25
Прочетен: 772 Коментари: 5 Гласове:
6
Последна промяна: 10.05 12:25
от групата на ерудитите в блог бг
Първият е баш ерудитът и онбашия на групата Гетьо , вторият баш интелектуалецът
с впечатляващ аватар НеКъФ
Онбашията споменава за 5 поредни истерични 9то майски чевствания и за постепенно агресиране на руската песен
Лично аз истерии не виждам, Виждам скромни военновремени паради, каквито е имало и през втората световна война , но друга беше датата . какво по нормално от това да споменаваш на определена дата и да бъдеш благодарен за загиналите за Отечеството, а и за участниците в Отечествена война -например дядото на Зеленски Напротив, истерика и клоунада дори имаше в съседна и воюваща страна първо забраниха и заплашиха парада, после го разрешиха Невъзпитано не им се поклониха с благодарност
Колкото до агресирането на песните баш ерудитът отново е в грешка
Става въпрос за песните "В путь" и "Пусть всегда будет солнце"
Двете песни са Съветски, а В Путь е първа по време и първа по право, що се отнася до военен парад-войнищка песен е , при това жизнена и градивна Песен много повече за мира, отколкото за войнатап Да има стих
Пусть враги запомнят это,
Не грозим, а говорим.
Мы прошли, прошли с тобой полсвета,
Если надо — повторим.
НЕ ЗАПЛАШВАМЕ а казваме Много различно е от внушението което прави гетьо .
А като цяло песента е позитивна, писмо до любимата и надежда за мир и градеж
Винаги са ми били трудни за разбиране гетьовите преводи и асоциации
Да се спрем обаче на Внушението, което няма нищо общо нито с парадите, нито с
песните които са посочени, внушението е, Че Русия пее за мир, а прави войни
А така ли е?
Нека сравним Русия с основния и съперник що се отнася до военна мощ САЩ След няма и месец как страната на янките ще стане на 250 години В този период САЩ не са били във война само 20 години . При създаването си е извършен безпрецедентен геноцид на месното население сравним с холокоста. Голяма част от населението на САЩ са потомци на насилствено отвлечени и докарани в САЩ африканци и продадени като роби.
И ако сравним усвояването на САЩ и Русия , то териториите янките са усвоявали предимно с въже , окови и свинец, а оцелелите от местното население са затваряни в резервати
За първи път в историята на човечеството се използва елементарно биологическо оръжие Масово и преднамерено се избиват бизони, които се оставят в поля и прерии и местните са принудени да ядат въпреки разваленото трупно месо-алтернативата е гладна смърт или много висока смъртност от натравяния.
Русия усвоява нови територии също с отряд казаци /обикновено/ , но те са подчинени на иследовател и в усвояването задължително имаме медицинско лице, духовник и учител Населението не се изолира и избива , а приобщава с всички права и задължения на руски поданик В империята и СССР не са познати расизъм и сагрегация. В приобщените народи към империята и на определено цивилизационно развитие Фини, грузинци, арменци , малоруси ... си запазват съществуващите аристокрации, като видни техни представители са привлечени в двора на императора От тези среди имаме висши офицери, министри, универстетски преподаватели , духовници В СССР централното ръководството на страната е колектив от равнопоставени представители на повечето народи достигнали определено цивилизационно развитие В САЩ доскоро цветнокожото население имаше свой тротоар, свои заведения и магазини ...Начело на СССР съвсем малко години /няколко / начело е стоял руснак Първата длъжност основно е заемана от грузинец и украинци По ирония на съдбата след прочетените народи през 90те , грузинци и украинци ще се представят от управниците си, като най- подтиснатите и онеправдани народи Днес Украйна е във война с Русия, а начело на горната камара в Русия е украинка Също така имаме висши офицери украинци в редовете на руската армия, министри , губернатори и т н Грузинци също са представени в управлението на Русия Милиони руски граждани са потомци на тези две страни и никой не ги ограничава
в обсолютно нищо-език , култура, традиции
Не по различни от САЩ към чуждите народи , са се отнасяли и старите европейски империи и кралства Англия, Франция, Испания, Португалия...Точно представители на тези империи далеч след Ренесанса, са и роботърговците
Някога някой блогър да е прочел ред от Гетьо, с който да е упрекнал Запада за векове безчовечия След втората световна война СССР , респ Русия участва самостоятелно и в свой интерес в две войни извън страната си Това са Авганистанската война и сега тази в Украйна За Афганистан СССР беше удудюкан и заклеймен Почти веднага обаче, общо взето по същите причини и Натовските страни започнаха война също с Афганистан, но вече това беше оправдана и цивилизационна война
В украинската война Русия защитава своя етнос там, своята култура там и това е естествено Защитава и собственат си безопасност , защото военни бази дислоцирани по толкова дълга граница с Русия, колко уязвима би била Русия Пак да сравним със сАЩ Спомняте ли си войната в Гренада Тогава янките нахлуха защото видите ли , лявото правителство/дошло на власт след избори/ въвело в университета марксизъм, което видите ли нанесло душевни травми на няколкото американски граждани студенти А Пиночет, а скорошното отвличане на мадуро съпроводено от хиляди жертви , а заплахите срещу Куба...Поне ред укор при гетьо да бе написан
Да припомним и за виетнам, където американците отново използваха оръжие за масово поразяване и трайни последствия-напалм за Виетнам Русия е ядрена и всякаква угроза, а нито СССР, нито Русия някога са използвали оръжие за масово поразяване в която и да е война Западът и най вече САЩ, няма ОМП което да не са използвали в някакъв конфликт Ще завърша репликата си Гетьо със следното -Световната история е малко по различна от лекциите на УНИАН
И сега реплика към интелектуалеца НеКъФ
Там вече имаме клиника Цитирам:
. nkf - в нещо подобно на африканско племе, ...
09.05 18:52 syrmaepon написа: в нещо подобно на африканско племе, живеещо в по-сурови условия - нищета, неграмотност и преклонение пред вожда. И колкото нищетата е по-голяма, а вождът по-гладен за трупове, толкова по-идиотски ще бъде парадът.
Съжалявам, но поне частично няма да се съглася с теб. Африканските племена, които и да са те, са на доста по-високо ниво от руските галоши. Африканците имат доста здраво разбиране за добро и зло, докато руския дегенерат има една каша от гречка в празната си тиква. Освен това, няма такова нещо като руски народ - там става дума за един сбирщайн от поне 150 племена от цяла Евразия. Руска нация, а още по-малко народ няма. Просто няма. С останалото съм напълно съгласен - да, колкото по-ги мачка и хвърля в месомелачката малоумния им вожд /те всички са били такива/, толкова повече го обожават, слушат и са готови да вършат всякакви долни мерзости. Това нима не онагледява разликата с африканските племена? толкова повече
Тук двама отявлени русофоби се надпреварват в омразата си.
При бургазлията както написах имаме клиника
За него Пушкин е поетче, Толстой, Чехов и Достоевски са драскачи, а гагарин в никакъв случай не е летял в Космоса за следващите не е сигурен , но се съмнява да не са участници в мултфилм Москва и Петербург са по зле от "Меден Рудник"
Нека отново да сравняваме
Руснаците не били народ а сбирщина от изостанали цивилизационно хора -без литература, музика, художници и още ходят с лъкове и пера в косите
Русия никога не е твърдяла че единствения народ Била е Империя , СССР, днес Федерация. Който е отварял руски учебник по география или история е прочел за десетки народи -само в Северен кавказ те са над 50, макар общото количество да е от няколко милиона -под 5.По същия начин стоят нещата и в Закавказието, на Север и на Изток Руски граждани са и милиони украинци и белоруси Това никой не отрича
Руският геном обаче е 71%, а разпознаващи се като руснаци към 80
Как стоят нещата в модерната и демократична днес Украйна
там сборът от малцинствата е по числен от този на разпознаващите се като украинци Геномът да изследваш е противозаконно Украйна е еднонационална държава и толкоз-такава е конституцията !?
А ако изследваме любимите франция и Англия
При англичаните англосаксонският геном е около 38%, а дори в Лондон е 40%
Далеч повече английския геном е в Австралия и Н Зеландия Не малко е и в Канада , но на острова нещата стоят както горенаписаното -може в гугъл на се провери и никой руснак, колкото и нецивилизован да е , не е нарекъл Шкспир поетче или Дикенс драскач Напротив изучават ги и ги харесват
За франция. Там като в Украйна, подобни изследвания са забранени със закон и всички са французи , макар че трудно с еднакъви екипи НеКъФ би различил френския национален отбор по футбол от някой африкански Аз бих различил, но той-съмнявам се.
А ако погледнем нашата демография и нещастна икономика , то перспективата е ужасна и не толкова за генома, колкото до бедността и образованието Някои малцинства в мнозинството си отпадат рано от училище , или престояват там известно време заради помощите Групирани в гета и раждащи повече деца от българите вече повече от 10 години Говя общо като номинал Към 50 та година се очаква ромите да станат повече от турци и българи Как и от кого могаг лесно да бъдат организирани Тогава няма да говорим за гета , а за държава гето / Да не се бърка с гетьо/
Да не приемаш политика, управление на дадена страна разбирам-и аз не приемам Да не приемаш за себе си разни обичаи , бит традиции и аз не приемам В Русия например ми е гадно когато трябва да се прегръщам и Още по зле става на целувам с чъже, а и някои жени:) Още по зле става на Североизток, когато уважението се изразява да ти понасят сдъвкана храна-да не си хабиш зъбите Не гледам руски футбол, не карам руска кола, не слушам руска естрада Напротив имам богата фонотека от шансони и англоезични банди След промените епизодично съм сядал зад руска кола-най вече да си докарам от гората дърва за вилата Това не ми пречи да харесвам и обичам Русия и тя не е президента, цар или генерален секретар С тях не съм имал нищо общо, имал съм общо с хората на Русия, с културата на Русия.
В момента по тв чувам Елтън Джон-него много харесвам, Стармър не Ако мразех Англия , трябваше да харесвам Стармър.
И виж какво НеКъФ Да пускаш периодично клипове с класическа музика не е достатъчно за да си интелектуалец Страдалец, а не интелектуалец си , защото не разбираш това което пускаш и слушаш Като пиша за и на теб непрекъснато търся някаква семантика за да не съм груб. Ти смяташ че си образован-не си Смяташ се за широко скроен -не си , тесногръд си. Ти си "геном" на мелез между нацист и расист който вярва , че е алтруист
Бъди здрав!
ПС Гетьо и ти бъди здрав!
Първият е баш ерудитът и онбашия на групата Гетьо , вторият баш интелектуалецът
с впечатляващ аватар НеКъФ
Онбашията споменава за 5 поредни истерични 9то майски чевствания и за постепенно агресиране на руската песен
Лично аз истерии не виждам, Виждам скромни военновремени паради, каквито е имало и през втората световна война , но друга беше датата . какво по нормално от това да споменаваш на определена дата и да бъдеш благодарен за загиналите за Отечеството, а и за участниците в Отечествена война -например дядото на Зеленски Напротив, истерика и клоунада дори имаше в съседна и воюваща страна първо забраниха и заплашиха парада, после го разрешиха Невъзпитано не им се поклониха с благодарност
Колкото до агресирането на песните баш ерудитът отново е в грешка
Става въпрос за песните "В путь" и "Пусть всегда будет солнце"
Двете песни са Съветски, а В Путь е първа по време и първа по право, що се отнася до военен парад-войнищка песен е , при това жизнена и градивна Песен много повече за мира, отколкото за войнатап Да има стих
Пусть враги запомнят это,
Не грозим, а говорим.
Мы прошли, прошли с тобой полсвета,
Если надо — повторим.
НЕ ЗАПЛАШВАМЕ а казваме Много различно е от внушението което прави гетьо .
А като цяло песента е позитивна, писмо до любимата и надежда за мир и градеж
Винаги са ми били трудни за разбиране гетьовите преводи и асоциации
Да се спрем обаче на Внушението, което няма нищо общо нито с парадите, нито с
песните които са посочени, внушението е, Че Русия пее за мир, а прави войни
А така ли е?
Нека сравним Русия с основния и съперник що се отнася до военна мощ САЩ След няма и месец как страната на янките ще стане на 250 години В този период САЩ не са били във война само 20 години . При създаването си е извършен безпрецедентен геноцид на месното население сравним с холокоста. Голяма част от населението на САЩ са потомци на насилствено отвлечени и докарани в САЩ африканци и продадени като роби.
И ако сравним усвояването на САЩ и Русия , то териториите янките са усвоявали предимно с въже , окови и свинец, а оцелелите от местното население са затваряни в резервати
За първи път в историята на човечеството се използва елементарно биологическо оръжие Масово и преднамерено се избиват бизони, които се оставят в поля и прерии и местните са принудени да ядат въпреки разваленото трупно месо-алтернативата е гладна смърт или много висока смъртност от натравяния.
Русия усвоява нови територии също с отряд казаци /обикновено/ , но те са подчинени на иследовател и в усвояването задължително имаме медицинско лице, духовник и учител Населението не се изолира и избива , а приобщава с всички права и задължения на руски поданик В империята и СССР не са познати расизъм и сагрегация. В приобщените народи към империята и на определено цивилизационно развитие Фини, грузинци, арменци , малоруси ... си запазват съществуващите аристокрации, като видни техни представители са привлечени в двора на императора От тези среди имаме висши офицери, министри, универстетски преподаватели , духовници В СССР централното ръководството на страната е колектив от равнопоставени представители на повечето народи достигнали определено цивилизационно развитие В САЩ доскоро цветнокожото население имаше свой тротоар, свои заведения и магазини ...Начело на СССР съвсем малко години /няколко / начело е стоял руснак Първата длъжност основно е заемана от грузинец и украинци По ирония на съдбата след прочетените народи през 90те , грузинци и украинци ще се представят от управниците си, като най- подтиснатите и онеправдани народи Днес Украйна е във война с Русия, а начело на горната камара в Русия е украинка Също така имаме висши офицери украинци в редовете на руската армия, министри , губернатори и т н Грузинци също са представени в управлението на Русия Милиони руски граждани са потомци на тези две страни и никой не ги ограничава
в обсолютно нищо-език , култура, традиции
Не по различни от САЩ към чуждите народи , са се отнасяли и старите европейски империи и кралства Англия, Франция, Испания, Португалия...Точно представители на тези империи далеч след Ренесанса, са и роботърговците
Някога някой блогър да е прочел ред от Гетьо, с който да е упрекнал Запада за векове безчовечия След втората световна война СССР , респ Русия участва самостоятелно и в свой интерес в две войни извън страната си Това са Авганистанската война и сега тази в Украйна За Афганистан СССР беше удудюкан и заклеймен Почти веднага обаче, общо взето по същите причини и Натовските страни започнаха война също с Афганистан, но вече това беше оправдана и цивилизационна война
В украинската война Русия защитава своя етнос там, своята култура там и това е естествено Защитава и собственат си безопасност , защото военни бази дислоцирани по толкова дълга граница с Русия, колко уязвима би била Русия Пак да сравним със сАЩ Спомняте ли си войната в Гренада Тогава янките нахлуха защото видите ли , лявото правителство/дошло на власт след избори/ въвело в университета марксизъм, което видите ли нанесло душевни травми на няколкото американски граждани студенти А Пиночет, а скорошното отвличане на мадуро съпроводено от хиляди жертви , а заплахите срещу Куба...Поне ред укор при гетьо да бе написан
Да припомним и за виетнам, където американците отново използваха оръжие за масово поразяване и трайни последствия-напалм за Виетнам Русия е ядрена и всякаква угроза, а нито СССР, нито Русия някога са използвали оръжие за масово поразяване в която и да е война Западът и най вече САЩ, няма ОМП което да не са използвали в някакъв конфликт Ще завърша репликата си Гетьо със следното -Световната история е малко по различна от лекциите на УНИАН
И сега реплика към интелектуалеца НеКъФ
Там вече имаме клиника Цитирам:
. nkf - в нещо подобно на африканско племе, ...
09.05 18:52 syrmaepon написа: в нещо подобно на африканско племе, живеещо в по-сурови условия - нищета, неграмотност и преклонение пред вожда. И колкото нищетата е по-голяма, а вождът по-гладен за трупове, толкова по-идиотски ще бъде парадът.
Съжалявам, но поне частично няма да се съглася с теб. Африканските племена, които и да са те, са на доста по-високо ниво от руските галоши. Африканците имат доста здраво разбиране за добро и зло, докато руския дегенерат има една каша от гречка в празната си тиква. Освен това, няма такова нещо като руски народ - там става дума за един сбирщайн от поне 150 племена от цяла Евразия. Руска нация, а още по-малко народ няма. Просто няма. С останалото съм напълно съгласен - да, колкото по-ги мачка и хвърля в месомелачката малоумния им вожд /те всички са били такива/, толкова повече го обожават, слушат и са готови да вършат всякакви долни мерзости. Това нима не онагледява разликата с африканските племена? толкова повече
Тук двама отявлени русофоби се надпреварват в омразата си.
При бургазлията както написах имаме клиника
За него Пушкин е поетче, Толстой, Чехов и Достоевски са драскачи, а гагарин в никакъв случай не е летял в Космоса за следващите не е сигурен , но се съмнява да не са участници в мултфилм Москва и Петербург са по зле от "Меден Рудник"
Нека отново да сравняваме
Руснаците не били народ а сбирщина от изостанали цивилизационно хора -без литература, музика, художници и още ходят с лъкове и пера в косите
Русия никога не е твърдяла че единствения народ Била е Империя , СССР, днес Федерация. Който е отварял руски учебник по география или история е прочел за десетки народи -само в Северен кавказ те са над 50, макар общото количество да е от няколко милиона -под 5.По същия начин стоят нещата и в Закавказието, на Север и на Изток Руски граждани са и милиони украинци и белоруси Това никой не отрича
Руският геном обаче е 71%, а разпознаващи се като руснаци към 80
Как стоят нещата в модерната и демократична днес Украйна
там сборът от малцинствата е по числен от този на разпознаващите се като украинци Геномът да изследваш е противозаконно Украйна е еднонационална държава и толкоз-такава е конституцията !?
А ако изследваме любимите франция и Англия
При англичаните англосаксонският геном е около 38%, а дори в Лондон е 40%
Далеч повече английския геном е в Австралия и Н Зеландия Не малко е и в Канада , но на острова нещата стоят както горенаписаното -може в гугъл на се провери и никой руснак, колкото и нецивилизован да е , не е нарекъл Шкспир поетче или Дикенс драскач Напротив изучават ги и ги харесват
За франция. Там като в Украйна, подобни изследвания са забранени със закон и всички са французи , макар че трудно с еднакъви екипи НеКъФ би различил френския национален отбор по футбол от някой африкански Аз бих различил, но той-съмнявам се.
А ако погледнем нашата демография и нещастна икономика , то перспективата е ужасна и не толкова за генома, колкото до бедността и образованието Някои малцинства в мнозинството си отпадат рано от училище , или престояват там известно време заради помощите Групирани в гета и раждащи повече деца от българите вече повече от 10 години Говя общо като номинал Към 50 та година се очаква ромите да станат повече от турци и българи Как и от кого могаг лесно да бъдат организирани Тогава няма да говорим за гета , а за държава гето / Да не се бърка с гетьо/
Да не приемаш политика, управление на дадена страна разбирам-и аз не приемам Да не приемаш за себе си разни обичаи , бит традиции и аз не приемам В Русия например ми е гадно когато трябва да се прегръщам и Още по зле става на целувам с чъже, а и някои жени:) Още по зле става на Североизток, когато уважението се изразява да ти понасят сдъвкана храна-да не си хабиш зъбите Не гледам руски футбол, не карам руска кола, не слушам руска естрада Напротив имам богата фонотека от шансони и англоезични банди След промените епизодично съм сядал зад руска кола-най вече да си докарам от гората дърва за вилата Това не ми пречи да харесвам и обичам Русия и тя не е президента, цар или генерален секретар С тях не съм имал нищо общо, имал съм общо с хората на Русия, с културата на Русия.
В момента по тв чувам Елтън Джон-него много харесвам, Стармър не Ако мразех Англия , трябваше да харесвам Стармър.
И виж какво НеКъФ Да пускаш периодично клипове с класическа музика не е достатъчно за да си интелектуалец Страдалец, а не интелектуалец си , защото не разбираш това което пускаш и слушаш Като пиша за и на теб непрекъснато търся някаква семантика за да не съм груб. Ти смяташ че си образован-не си Смяташ се за широко скроен -не си , тесногръд си. Ти си "геном" на мелез между нацист и расист който вярва , че е алтруист
Бъди здрав!
ПС Гетьо и ти бъди здрав!
Следващ постинг
Предишен постинг
1.
vencivaleri1951 -
Впрочем критиката на Гетьо към определена руска песен, за която отново твърдя , че не
10.05 10:46
10.05 10:46
разбира смисъла и, се оказва , че не идва на празно място
Точно на 9ти май полиция и следователи в Украйна са дигнати на крак в поиск на млади хора осмелили се групово да пеят " Росссия матушка земля" -хит в РФ
Административно са укорявани украински граждани които масово са излезли на 9 ти май и поднесли цветя на различни мемориали-цитират се такива в Киев, Харков, в Одеса, при това не малко на брой. И прави са може би украинските власти Зеленски може да е разрешил в Москва парад и поклонение и благодарност към жертвите и участниците във ВСВ , но руски песни и цветя за загинали и участници не е разрешавал Сам не е занесъл този 9ти май цветя на дядо си, но има слухове, че е пратил двойник Тоест ако не искаш репресия , намери си двойник Той за теб всичко ще понесе-и куршум и арест , а може и ТЦК да се заинтересуват от него...
цитирайТочно на 9ти май полиция и следователи в Украйна са дигнати на крак в поиск на млади хора осмелили се групово да пеят " Росссия матушка земля" -хит в РФ
Административно са укорявани украински граждани които масово са излезли на 9 ти май и поднесли цветя на различни мемориали-цитират се такива в Киев, Харков, в Одеса, при това не малко на брой. И прави са може би украинските власти Зеленски може да е разрешил в Москва парад и поклонение и благодарност към жертвите и участниците във ВСВ , но руски песни и цветя за загинали и участници не е разрешавал Сам не е занесъл този 9ти май цветя на дядо си, но има слухове, че е пратил двойник Тоест ако не искаш репресия , намери си двойник Той за теб всичко ще понесе-и куршум и арест , а може и ТЦК да се заинтересуват от него...
стария глас.
Песен за ланския сняг.
цитирайПесен за ланския сняг.
Много стара песен, пята от много певци и все си е актуална
Така че зарежи на твоя някога Боко клишетата Той беше плочел само Винету и Кръстникът, но втората не беше разбрал
цитирайТака че зарежи на твоя някога Боко клишетата Той беше плочел само Винету и Кръстникът, но втората не беше разбрал
apostapostoloff написа:
стария глас.
Песен за ланския сняг.
Песен за ланския сняг.
кореш, сещам се за това, което казваше Павел Попара - Църни от Ъндърграунд за такива като Гетьо и некъф:" Йебем ви майку фашистичку"!
цитирай
5.
vencivaleri1951 -
То и аз се сещам за много неща Братан, пък и спрският ми е малко роденно нали точно това обясних, че ме затруднява
10.05 15:09
10.05 15:09
та се налага да търся семантика
цитирайtheeconomist написа:
кореш, сещам се за това, което казваше Павел Попара - Църни от Ъндърграунд за такива като Гетьо и некъф:" Йебем ви майку фашистичку"!
Търсене
За този блог

Гласове: 6231