Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
10.05 23:51 - Казват, че когато Господ реши да погуби някого му взима разума
Автор: vencivaleri1951 Категория: Политика   
Прочетен: 1667 Коментари: 3 Гласове:
6


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 

    image  Стига само да си спомним за могъщия Рим как няколко психясали и самозабравили се императори разкатаха верицата на тази велика империя СССР , граден с толкова "кръв, пот и сълзи" и след това няколко поредни дементни старци и след тях самовлюбен безхаберник унищожи велик Съюз  Днес като че ли е ред на Европа  Господи, гордял съм се с Европа , с културата и , с лидерите и, с мислителите и Ако щете с реда и дисциплината , която бе по скоро вътре в хората , а не командно административна . Европа респектираше, Европа бе мода не само в облекло и аромати, а и  в начин на мислене и развитие пускахме коси, защото коси имаха Битълс и Ролингстонунс  и други банди Носехме дрехи и шапки с лика на Латиноамериканския Левски , който излезе от власта да се бори и жертва за свободата на  други поробени народи Харесвах едновременно Джон Кенеди и Фидел Кастро и не ме интересуваше никаква идеология-И двамата бяха красиви , харизматични и с мисъл и воля надарени  Една и съща ръка искаше да ги убие-единят бе убит  Някак си Западният свят бе успял да събере по едно и също време впечатляващи лидери  Аденуер, вили Брант, хелмут Шмид , , Шрьодер, Хелмут Кол... Във Франция Де Гол, Помпиду, Валери Жискар д, Стен, Митеран
На острова Чърчил,по късно Тачър, Блеър  В Европа днес няма и помен от това управленски можени, респект към лидерите на ЕС Впрочем кой управлява днес ЕС и защо Най често чуваме ивената на две дами, чиито страни се чудеха как да се отърват от тях и ги пратиха в Европейската комисия -едната бивш военен министър , другата премиер Без никой да ги е избирал те овладяха апаратно ЕС  и му разкатават верицата 
А го правят защото основните европейски страни в момента се управляват от шампиони по безхаберие . Говори се и за сериозни корупционни схеми  В последни проучвания Стармър, мерц и Макрон са шампиони за всички времена на недоверие Те успяха да се скарат и с Русия, и със САЩ и с Китай. Сериозни дефицити , нисък ръст на икономиката , дори рецесии, задлъжнялост-сериозна и непосилна  деинструализация, тежка демографска криза  -тип Вавилонска кула Безработица , инфлация и разврат като във времената на Борджиите и Лукрециите , но без моженето на споменатите фамилии 
това в което не са успяли европейските нотабили до сега е да спретнат Световна война, но доколкото Европа има запазена марка в това начинание , може и да успее да организира и трета световна война  -В оркестрината имат нотите , а и злодеят наличе, борят се  за героичните роли  А Ние...Ние ако оцелеем ще търсим поредния голям брат да ни оправи...може и да намерим отново, но "оправянето" в кърпа ни е вързано 



Гласувай:
6



1. icansing - Черните не са случайно тук.
11.05 08:29
Когато черното море погълне Европа, аз ще се успокоя. Ганювците с огромни усти ще гризнат пръст.
цитирай
2. radostinalassa - Не черните, а юдеите...
12.05 14:44
искат да погълнат Европа. Разпалват войни и докарват тук милиони араби.Защото са по - прости от нас и искат да ни унищожат с чужди ръце.
цитирай
3. krumbelosvet - И по-лошо
15.05 12:14
Евровизия показа, че европейците се ИЗРАЖДАТ. Толкова много педераси и идиоти! Явно хранителните вериги са овладени от ОТРОВИТЕЛИ.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: vencivaleri1951
Категория: Политика
Прочетен: 6534480
Постинги: 1956
Коментари: 23488
Гласове: 6239
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930